Vyhledat a odstranit duplicitní adresy


Software na vyhledávání
a odstraňování duplicitních adres.

Pracujete s daty? Například v marketingu se seznamy adres? Pak vás již pravděpodobně rozčílila skutečnost, že kvalita vašich dat není ve většině případů tak dobrá, jak by mohla být. Často například obsahují duplicitní položky, které je obtížné identifikovat, zejména pokud se jedná o jména firem nebo osob. Nebo se potýkáte s problémem, že musíte slučovat data z různých zdrojů. Pak se podívejte na následující produkty:

  • DedupeWizard 8: Jednoduchý software, který lze bez speciálních technických znalostí používat k vyhledávání duplicitních adres v aplikaci Excel. Duplicitní adresy lze vyhledávat podle poštovní adresy, telefonního čísla a/nebo e-mailové adresy, a to v jediném adresáři nebo mezi dvěma adresáři podle požadavků zohledňování seznamů neúčasti. Lze zpracovávat pouze soubory aplikace Excel.
  • DataQualityTools 8: Program DataQualityTools nabízí v porovnání s programem DedupeWizard více možností vyhledávání duplicitních adres, jakož i celou řadu dalších funkcí na zpracování adresových dat, například funkce na spojování datových polí. Kromě souborů aplikace Excel tento program podporuje také soubory ve formátech dBase, ACCESS, VistaDB, textové soubory, jakož i databázové servery, například MS SQL Server, PostgreSQL, ORACLE a MySQL.

Další informace: www.dataqualityapps.com